Команда

Структура Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА

Керівництво

Прізвище, ім’я по батькові

Посада

Контактний телефон

№ кабінету

Прийом громадян

САКРІЄР

Оксана

Леонідівна

Директор Департаменту

55-29-66

каб.406

Вт. з 13:00 по 17:00

ГРИНЮК

Оксана

Іванівна

Заступник директора Департаменту   – начальник управління освіти та цифрової трансформації

55-36-54

каб.404

Ср. з 13:00 по 17:00

КОМОВ

Вадим

Ігорович

Заступник директора Департаменту – начальник управління ресурсного забезпечення

52-26-69

каб.423

Чт. з 13:00 по 17:00

ТИХОХІД

Яна

Вікторівна

Начальник управління науки та інновацій

 

 

 

 

 

 

Управління  освіти та цифрової трансформації

Відділ дошкільної, загальної, середньої освіти та цифрової трансформації

 

Начальник відділу дошкільної, загальної, середньої освіти та цифрової трансформації

55-18-16

каб.405

Раца

Олена

Анатоліївна

Головний спеціаліст

55-18-16

каб.405

Шпанюк

Оксана

Юріївна

Головний спеціаліст

55-18-16

каб.405

       

Гайсенюк

Оксана

Валеріївна

Головний

спеціаліст

55-18-16 каб.405

Відділ інклюзивної та позашкільної освіти

Васильчук

Марина

Григорівна

 

Начальник відділу

 

 

55-18-16

каб.405 

Дячук

Юлія

Дмитрівна

Головний спеціаліст

55-18-16

каб.405

       
       

 

 Управління науки та інновацій

Відділ професійної освіти та ліцензування

Бурченко

Лілія

Іванівна

Начальник відділу

57-77-79

каб.232

Баланецька

Тетяна

Миколаївна

Головний спеціаліст

57-77-79

каб.232

Швець 

Ірина

Миколаївна

Головний спеціаліст 57-77-79 каб.232
       

 Відділ координації діяльності закладів вищої освіти і науки

 

Начальник відділу

 

 

Марко

Наталія

Михайлівна

Головний спеціаліст

 

 

Павлюк

Михайло

Дмитрович

Головний спеціаліст 52-54-76 каб.238
       

 Управління ресурсного забезпечення

Відділ управління персоналом та організаційно-правового забезпечення

 

Начальник відділу управління персоналом та організаційно-правового забезпечення

55-26-57

каб.458

Антоняк

Марина 

Іллівна

Головний спеціаліст 

55-26-57

каб.459

Лащак

Оксана

Мирославівна

Головний спеціаліст

55-26-57

каб.458

 

Головний спеціаліст

(канцелярія)

55-18-19

каб.403

 Відділ бухгалтерського обліку та планово-економічної роботи

Смеречинська

Тетяна

Анатоліївна

Начальник відділу бухгалтерського обліку та планово-економічної роботи – головний бухгалтер

55-32-02

каб.402

Цюга

Наталія

Дмитрівна

Головний спеціаліст

55-36-59

каб.460

Пласкунова

Ганна

Іванівна

Головний спеціаліст

55-36-59

каб.460

Юзько

Оксана

Дмитрівна

Головний спеціаліст

55-32-02

каб.402

Клебак

Христина

Олександрівна

Головний спеціаліст

     55-32-02   

каб.402