Обласний проєкт: 10 років Національній гвардії України

Майбутні події Новини

Національна гвардія України як самостійна силова структура існувала з 1992 по 2000 рік. Згодом у зв’язку з загостренням ситуації в Криму та у східних регіонах України було прийнято відновити.

Нині в умовах повномасштабної війни нацгвардійці боронять цілісність і незалежність України, даючи відсіч ворогу.

Щорічно 26 березня на офіційному рівні Україна відзначає День Національної гвардії України. Щоб підтримати бойовий дух оборонців та розширити знання молоді про гвардійців, Департамент освіти і науки ЧОВА розпочав обласний проєкт «#10роківНГУ».

Запрошуємо всіх охочих долучитися до проєкту, який триватиме до 26 березня 2024 року, щоб віддати належну шану та висловити вдячність нацгвардійцям, які віддано служать нашій країні.

Зокрема, пропонуємо взяти участь у наступних заходах:

– флешмоб «Герої Національної Гвардії» — учні/студенти можуть одягнуться у військову форму, національний одяг або символічні кольори НГУ, виконати спеціально підготовлені хореографії та продемонструвати символічні жести відданості і підтримки, а також привітати військовослужбовців НГУ шляхом публікації відео з кришмітками: #10роківНГУ #НПВБуковини2024.

– патріотичні майстер-класи — організуйте виготовлення національних символів, які відображають підтримку та шану до Національної Гвардії, такі як національні прапори, символи армії, плакати тощо.

– пісенний батл «Сила нескоренних» — учнівські групи або класи можуть присвятити виконання патріотичної пісні про служіння, вірність та героїзм Національної Гвардії.

– спортивні турніри, присвячені пам’яті загиблим нацгвардійцям.

Шануємо воїнів, працюємо на перемогу, пишаємося НГУ!

#10роківНГУ #НПВБуковини2024