Буковинські спортивні шкільні ліги: реєструй свою команду

Виховна робота Загально-середня Майбутні події Позашкільна

За ініціативи Президента України запроваджено проведення всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2023-2024 навчальному році під гаслом «Разом переможемо» з п’яти видів спорту.

У Чернівецькій області формуються Буковинські спортивні шкільні ліги, які змагатимуться у наступних видах: волейбол (хлопці та дівчата), баскетбол (хлопці та дівчата), футзал, спортивне орієнтування та настільний теніс.

Цей проєкт — система регіональних спортивних шкільних ліг, які щорічно проводять на рівні школи, району, області та України. Їхня мета — збільшити частку учнівської молоді, яка систематично займається фізичною культурою і спортом.

Змагання складаються з п’яти етапів та проводяться з грудня 2023 по червень 2024 навчального року.

До участі у змаганнях будуть допущені учні закладів загальної середньої освіти територіальних громад, які заповнили необхідні дані:

1) через загальноукраїнську форму реєстрації на змагання з видів спорту на сайті «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» http://scl.gov.ua

2) повідомивши Департамент та Чернівецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України через форму: https://forms.gle/EdncqaT4HWGA7Qtz9

Кількість команд від закладу/громади необмежена.

Реєстрацію необхідно здійснити до 25 січня 2024 р.

Ознайомитися з регламентами проведення змагань можна за ТУТ

#Буковинськішкільніліги #разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl