Координаційна рада з питань національно-патріотичного виховання

Національно-патріотичне виховання Новини

Відбулось засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Чернівецькій обласній військовій адміністрації під головуванням Олександра Янкова, заступника начальника ЧОВА

Під час заходу представлено досягнення та заходи, які вдалось реалізувати у 2022 році, в тому числі у сфері освіти. З ним ознайомила членів Координаційної ради Оксана Гринюк, заступник директора Департаменту – начальник управління освіти, науки та цифрової трансформації.

Обсяг бюджетних асигнувань на виконання заходів Регіональної програми національно-патріотичного виховання в Чернівецькій області на 2022 рік  у обласному бюджеті для Департаменту освіти склав 95,0 тис. грн. Ці кошти використано на:

  • забезпечення участь команд-переможців Чернівецької області у ІІІ етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») 39,9 тис. грн;
  • проведення відкритого ХІХ Міжрегіонального фото-,кінофестивалю «Осінні Барви Буковини – 2022» 15,0 тис. грн;
  • відзначення премією імені Героїв Небесної Сотні – Олександра Щербанюка та Василя Аксенина учнів, студентів Чернівецької області 40,0 тис. грн.

У ході засідання обговорено основні аспекти та шляхи імплементації Закону України «Про основні засади державної політики у сфері утвердження української національної ідентичності». Визначені головні завдання, зокрема:

  • перезапуск координаційної ради
  • розробка нової Регіональної програми, яка базуватиметься на основних засадах зазначеного Закону.