«Світ проти насильства» – стартував прийом конкурсних малюнків

Майбутні події
📌Департамент освіти і науки ЧОВА проводить обласний конкурс дитячих малюнків «Світ проти насильства» серед учнів закладів загальної середньої освіти Чернівецької області.
🔷До участі у конкурсі приймаються малюнки, які виконані учасниками трьох вікових категорій:
🔹 «молодша» – 1-3 класи;
🔹 «середня» – 4-6 класи;
🔹 «старша» – 7-8 класи.
👉Один учасник може подати один малюнок формату А3, до 6-ти робіт від одного закладу освіти, виконані на будь-якому матеріалі (ватман, картон, полотно і т.д.) і в будь-якій техніці малювання (масло, акварель, туш, кольорові олівці тощо). Робота повинна містити характер соціальної реклами з протидії гендерному, домашньому насильству, булінгу, сексизму, засудження насильницької моделі поведінки.
📌Заявки та конкурсні роботи необхідно подати до науково-методичного центру дошкільної, початкової освіти та предметів мистецької галузі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області (м. Чернівці, вул. І. Франка, 20, каб. 43) до 05 грудня 2022 року (включно).
👉Захід проводиться в рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» у партнерстві Департаменту освіти і науки ЧОВА, Департаменту соціального захисту населення ЧОВА та Управляння патрульної поліції у Чернівецькій області.
‼️Найкращі роботи буде відзначено дипломами Департаменту освіти і науки ЧОВА та цінними подарунками у Міжнародний день прав людини 10 грудня 2022 року.