«Окопна свічка» – подаруй тепло захисникам України!

Виховна робота Вища освіта Загально-середня Національно-патріотичне виховання Новини Новини Позашкільна

🤗Вихованці Чернівецького обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді разом із викладачами виготовляють окопні свічки для захисників України. Ідею підхопили із соціальних мереж та вирішили втілити в життя.

💬«Нам знадобились бляшані банки, гофрований картон, віск та парафін. Така свічка, яка по суті виготовляється з вторсировини, є гарним джерелом світла і тепла, на них можна чайник підігріти, речі підсушити та зігрітись у холодному окопі. А ще вони не бояться дощу й вологи, гріють навіть у вітряну погоду . Одна така свічка в бляшанці може горіти від 2 до 5 годин», – зазначили викладачі центру.

📍Зараз вихованці мають потребу у парафіні та воску для того, щоб продовжувати виготовлення свічок. Юннати запрошують усіх небайдужих приєднатися до акції та допомогти ЗСУ!

👉Охочі допомогти можуть звернутись у Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді (м. Чернівці, вул. О. Кошового, 56), координатор проєкту: Ольга Якобчук, моб. 050 742 28 70.

Пишаємося нашими маленькими-великими патріотами!💙💛
Сильні бо єдині!💪
#освітянськевійськобуковини