❗️Шановні освітяни, батьківська громадськість!

Оголошення

👉У зв’язку з воєнним станом в України, режим роботи освітньої галузі є гнучким. Департаментом освіти і науки ЧОВА, органами управління у сфері освіти та закладами освіти щоденно приймаються рішення щодо організації освітнього процесу відповідно до оперативної ситуації в регіоні.

🧐Ворог ставить перед нами нові виклики, атакуючи енергетичну систему країни. Внаслідок бомбардувань маємо аварійні відключення світла та перебої з інтернетом. Проте, освітяни Буковини міцно тримають освітній фронт!

☝️Зважаючи на окреслену проблематику, перехід всіх закладів освіти на дистанційну форму навчання є недоцільним. Тому використовуємо ефективно світловий день, продовжуємо освітній процес та готуємось до канікул.

📌На сьогодні 126 шкіл області перенесли осінні канікули на зимовий період. Подальші рішення щодо організації канікулярного періоду буде прийнято педагогічними радами освітніх закладів.

☝️Пам’ятаємо, що дати канікул можуть змінюватися, проте їхня тривалість не повинна перевищувати 30 днів. Пропонуємо розглянути можливість організації зимових канікул упродовж січня.

❗️Шановні керівники закладів загальної середньої освіти, враховуючи гарантовану Вам державою академічну свободу, рекомендуємо під час прийняття рішень звернути увагу на наступні рекомендації:
🔶 вчасно корегуйте розклад уроків, застосовуйте гнучкий підхід до планування навчального дня та тижня, з урахуванням форми навчання;
🔶 розробіть алгоритм дій щодо відпрацювання уроків, які не проведено через повітряні тривоги та відсутність енергопостачання;
🔶 організуйте індивідуальні заняття та групові консультацій у канікулярний період.
Подальші рекомендації щодо організації освітнього процесу на Буковині буде надіслано у кожну громаду та заклади освіти.

🤝Ми прийняли спільне рішення відновити навчання, як символ нашої незламності, професіоналізму, відданості Освіті та Дитині, виконуємо основне мобілізаційне завдання освітньої галузі!💪
Сильні бо єдині! 🇺🇦
#освітянськевійськобуковини