Схід + Захід = Перемога!!!

Без категорії

☝На Буковині відбувся обмін досвідом освітян Чернівецької та Луганської областей.

🤗У рамках круглого столу «Розвиток освіти в умовах війни: обмін досвідом» відбулась партнерська зустріч Департаменту освіти і науки Луганської обласної військової адміністрації, Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної військової адміністрації, освітян, управлінців Буковини та Луганська.

👉Під час заходу учасники обмінювалися думками щодо організації освітнього процесу в умовах нових викликів, створення максимально безпечних умов для всіх учасників освітнього процесу та забезпечення рівного доступу до навчання з урахуванням безпекової ситуації.

У рамках зустрічі освітяни Луганщини відвідали:
☑️Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, який внесено до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО;
☑️Комунальну обласну спеціалізовану школу-інтернат ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів «Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей», який став прихистком для сотень українців від 24 лютого. Наразі в закладі продовжують проживати та навчатись 92 учні, які були вимушені покинути свої домівки через війну;
☑️Чернівецьке вище комерційне училище Державного торговельно-економічного університету.

🤝Директори Департаментів освіти і науки Оксана Сакрієр та Юрій Стецюк домовилися про подальшу підтримку та співпрацю освіти Буковини та Луганщини.

💪Сильні бо єдині!
#освітянськевійськоУкраїни