«Наукою вишиваємо Україну»!

Вища освіта Новини

🧵Буковина долучилася до Всеукраїнського проєкту «Наукою вишиваємо Україну», ініційованого Радою молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України. Молоді науковці із різних регіонів створять велику вишиту мапу України як символ єдності та наукового потенціалу.

📌До вишивання однієї з найбільших мап Чернівецької області долучилися Оксана Сакрієр, директор Департаменту освіти і науки ЧОВА та Яна Тихохід, начальник управління науки та інновацій Департаменту.

💬«Шановні науковці, дорога молодь, колеги! Ми з Вами нащадки унікальної, багатовікової історії та культури. Українська мова та українські традиції – код нашої нації, її душа, міць та незламність. Давайте використаємо цей темний та найскладніший час для нашої країни як можливість її подальшого розвитку! Не зупиняймося, докладаємо всіх зусиль та рухаємося вперед до перемоги! Саме Ви, молоді науковці, маєте креативити і рухати науку до нових відкриттів. Тримаємо міцно стрій! Все буде Україна! Все буде Освіта!», – звернулася до присутніх Оксана Сакрієр, директор Департаменту.

🇺🇦Ця мапа увійде до вишитої мапи України, розмір якої сягатиме 3м х 5м з оздобленою рамою майже 7 км ниток різних кольорів, яка буде передана до Верховної Ради України.

🤗Варто зазначити, що кожний фрагмент карти буде вишито з використанням саме кольорових комбінацій та технологій, притаманних кожному регіону нашої країни.

💪Разом – до перемоги! Все буде Україна!
#освітянськевійськобуковини #вишиванка