26 жовтня відбулася обласна науково-просвітницька конференція «Григорій Сковорода у діалозі із сучасністю», присвячена 300-річчю з дня народження українського мислителя та генія

Вища освіта Новини Новини Професійно-технічна

🤗 Чернівецький фаховий коледж технологій та дизайну у співпраці з Радою директорів закладів фахової передвищої освіти Чернівецької області долучилися до наукових та культурно-мистецьких заходів, присвячених ювілейним урочистостям на пошанування великого митця.

📝Конференція охопила такі напрямки: «Григорій Сковорода – видатна постать української історії», «Літературна спадщина українського Сократа», «Філософські погляди Г. Сковороди» і «Морально-етичні погляди Г. Сковороди та їх значення для виховання студентської молоді».

👉Участь у конференції взяли викладачі та студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну, Чернівецького кооперативного фахового коледжу економіки і права, Чернівецького транспортного фахового коледжу, Чернівецького медичного фахового коледжу, а також працівники Наукової бібліотеки Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

💬Під час заходу учасники обговорили історичні, педагогічні та філософські проблеми, дослідили багатогранну спадщину українського філософа.