Запускали дрони, збирали гвинтокрили – молодіжний табір триває

Новини Позашкільна

😎Під час проведення активностей на базі Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді учасники молодіжного табору
«Я – українець» ознайомились з різновидами безпілотних літальних систем, принципами керування та системами зв’язку з БПЛА, власноруч збирали гвинтокрил на основі конструктора Lego Mindstorms та програмували його за принципом БПЛА, а також спробували себе у керуванні квадрокоптером – дистанційно-пілотованим літальним апаратом.

👍На локації «Художня кераміка» учасники ознайомились з одним із видів традиційного українського народного мистецтва – художньою керамікою, з її видами та розписом, власноруч зліпили та розмалювали карту України. Ворог знову спробував завадити навчанню нашої молоді, але не зважаючи на оголошену повітряну тривогу, заняття продовжувались в укритті.

👉Відвідання Центру інтерактивної науки та експедиція у дивовижний світ Космосу в планетарії та отримання подарунків від благодійників стали завершальною родзинкою дня.

🤝Нагадуємо, що захід організовано у партнерстві між: Департаментом освіти і науки, управлінням молоді та спорту та управлінням культури Чернівецької ОВА.