Запрошення-перепустки на національний мультипредметний тест вже доступні до завантаження

ЗНО

З 12 липня 2022 року учасник національного мультипредметного тесту зможе завантажити із вкладки «Місце проведення» запрошення-перепустку, де буде зазначено дату, час і місце проходження ним НМТ в межах основної сесії оцінювання.

Нагадуємо, що цьогоріч НМТ проходитиме у три сесії:
✅основна: з 18 липня по 10 серпня;
✅додаткова: 16-20 серпня;
✅спеціальна: 12-16 вересня.

Кількість бажаючих складати НМТ під час основної сесії становить 4540 осіб (90,1% від загальної кількості зареєстрованих на першому етапі – 5040).

Оголошення результатів, які будуть розміщені на інформаційних сторінках:
– основна сесія – до 12.08.2022;
– додаткова сесія – до 21.08.2022;
– спеціальна – до 19.09.2022.

Початок тестування:
10:00 – І зміна;
15:00 – ІІ зміна.
Здійснення допуску учасників до ТЕЦ:
09:30 – 09:50 – І зміна;
14:30 – 14:50 – ІІ зміна.

Час виконання НМТ – 120 хвилин.

  • Учасник для допуску до ТЕЦ має пред’явити документ, що посвідчує особу (паспорт громадянина України, паспорт для виїзду за кордон, посвідчення водія, посвідка для тимчасового проживання тощо). Тобто, будь-який документ, що підтверджує зовнішність учасника із зображенням на фотокартці, що унеможливить будь-які сумніви щодо особи.
  • Учасникам рекомендовано мати при собі ручку, пляшку води; аркуш паперу для чернеток буде надано на ТЕЦ.
  • Під час виконання завдань з математики учасники зможуть користуватися формулами, що міститимуться у вкладці «Довідкові матеріали».
  • У разі надходження сповіщення про повітряну тривогу на будь-якому етапі роботи на ТЕЦ, організовується вихід до укриття цивільного захисту. Якщо повітряна тривога під час проведення НМТ триватиме більше ніж 1 година 15 хвилин – тестування не буде проводитися (окрім ТЕЦ, у яких НМТ проводиться в одну зміну, але за умови, що повітряна тривога триватиме не більше 2 годин). У такому разі учасники зможуть пройти тестування у додатковій сесії. Для цього на інформаційній сторінці в період з 1 по 10 серпня буде відкрито доступ для здійснення реєстрації щодо участі в додатковій сесії.

Вступники, які сформували реєстраційну картку, однак до 7 червня з тих чи інших причин не змогли підтвердити участі в НМТ, зможуть взяти участь у додатковій сесії тестування. Для цього вони мають дотримуватись такого алгоритму:
• із 8 до 18 липня ー підтвердити участь у додатковій сесії тестування і вибрати населений пункт, де буде зручно пройти НМТ;
• із 1 до 10 серпня ー надати остаточну інформацію про бажання пройти НМТ;
• до 12 серпня ー отримати запрошення-перепустку з місцем розташування тимчасового екзаменаційного центру для проходження НМТ і датою та часом початку тестування;
• 16–20 серпня ー взяти участь у додатковій сесії НМТ.