Благодійний фонд «Parimatch Foundation» планує реалізувати програми підтримки дітей, жінок та людей похилого віку на Буковині

Новини
Особливості співпраці із нашим регіоном директор зі зв’язків з громадськістю фонду Вадим Місюра / Vadim Misyura обговорив із народною депутаткою України Оленою Лис, заступницею начальника Чернівецької ОВА Іриною Ісопенко та директоркою Департаменту освіти і науки Оксаною Сакрієр.
«Ми плідно працюємо у гуманітарному напрямку, розширюючи коло партнерів та друзів. Дякуємо, що маєте волю долучитися до цього процесу», – зазначила Ірина Ісопенко.
Олена Лис, своєю чергою, відзначила злагоджену роботу обласної військової адміністрації та міжнародних благодійних організацій у питанні підтримки переселенців.
«Українці, котрі змушені були полишити домівку через «визволителів» та їхні ракети і оселитися на Буковині, справді відчувають тут підтримку влади і доброчинців. Вони діють спільно, аби забезпечити внутрішньо переміщеним особам максимальний комфорт», – зауважила депутатка.
Вадим Місюра розповів про роботу «Parimatch Foundation» та напрямки, за якими вони можуть співпрацювати із Чернівецькою областю.
Фонд перш за все підтримує людей, що опинилися у скруті. У пріоритеті – діти, жінки, особи з інвалідністю, люди похилого віку.
«Parimatch Foundation» може надавати гуманітарну допомогу: продуктові набори, облаштовувати шелтери, щоб забезпечувати комфортне перебування внутрішньо-переміщених осіб.
Крім того, обговорили можливість реалізації на Буковині програми «Нова фізична культура». Вона передбачає забезпечення шелтерів, де тимчасово проживають діти, спортивним інвентарем.