Завершено марафон останніх дзвоників на Буковині

Новини

Ще один унікальний навчальний рік промайнув та цьогоріч він знову змінився, адже став окроплений зруйнованими школами, понівеченими садочками та дитячими життями в Україні. Та все ж Буковинські заклади освіти стали новими світлицями знань та мудрості для більш ніж 10 тис. учнів та студентів, які змушені залишити свої домівки та заклади освіти. У Чернівецькій області останній дзвоник пролунав для 6289 учнів – одинадцятикласників, 78 з яких переїхали до буковинських громад через воєнні дії в Україні.

За кожною дитиною стоять насамперед батьки, а також педагоги, які вкладають часточку душі в кожного свого учня, а цьогоріч ще й стали сім’єю для багатьох родин переселенців. Тому сьогодні, в офіційний день завершення 2021/2022 навчального року на Буковині, в Департаменті освіти і науки обласної військової адміністрації було відзначено частину педагогічних працівників краю нагородами різних рівнів за вагомий внесок у розвиток освітньої галузі, виховання молодого покоління, активну громадянську позицію, волонтерську та благодійну діяльність.

«Кожен з Вас є натхненником та творцем майбутнього нашої держави. Адже Ви є майстрами, які творять майбутніх захисників, лікарів, митців та фахівців у самих різних сферах нашого життя. Частина з Вас 110 днів тому окрім освітнього фронту стали в тиловий стрій та активно працювали над прийомом, зустріччю та розміщенням переселенців. Щиро вірю, що з таким освітянським військом Буковини ми кожного дня наближаємо нашу спільну перемогу!» – зазначила Оксана Сакрієр, директор Департаменту освіти і науки ЧОВА.

Педагоги визначають долю нації, виховуючи особистість!
Тримай стрій, освітянське військо! Сильні, бо єдині!