Діючі макети «Міст Патона» та «Дністровська ГАЕС», змагання з робототехніки, автотоперегонів – на Кобилянській у розпалі триває фестиваль науки і техніки

Новини

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей Чернівецьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді спільно з Чернівецьким обласним краєзнавчим музеєм, за сприяння Департаменту освіти і науки Чернівецької ОВА організовано проведення Фестивалю науки і техніки «Технофест – 2022».
Упродовж дня просто неба керівники технічних гуртків, їх вихованці, проводять цікаві досліди, наочні демонстрації різноманітних законів фізики, хімії та математики. Усі охочі мають унікальну нагоду не лише спостерігати за перебігом експериментів, а і виконати їх особисто, дізнатись про незвичайні властивості речовин, які щодня використовуються у побуті.
Відвідувачі Фестивалю ознайомлюються з особливостями будови та експлуатації мосту Патона та Дністровської ГАЕС через діючі макети.
Вихованці гуртків робототехніки демонструють сучасне високотехнологічне обладнання, проєкти по використанню роботів у житті людини. Також відбуваються змагання автономних роботів-сумоїстів, збудованих на платформі Lego та робоавтомобілів, збудованих на платформі Arduino. Відвідувачі Фестивалю можуть спробувати самостійно їх конструювати та програмувати, а також друкували сувеніри на 3D принтері.
На мінітрасі охочі долучаються до перегонів трасових автомоделей, виготовлених гуртківцями.
Для прибічників мистецького напрямку діє виставка від вихованців гуртка «Художня кераміка». Відвідувачі фотографуються у цікавих масках, які виготовлено молоддю, яка навчається на гуртку «Моделювання та конструювання одягу».
Нагадуємо, що на базі Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді упродовж літа діятиме Школа юного техніка. То ж всі, кого зацікавили локації цьогорічного Фестивалю, можуть долучитись до тематичних змін. Деталі на сайті організатора: https://ocnttum.com/