УВАГА! РОЗПОЧАТО ПРИЙОМ ЗАЯВОК ДО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ КООРДИНАЦІЇ ДОЗВІЛЛЯ «БУКЛІТО»

Новини

Літо. Канікули. Для кожної дитини постає питання: як цікаво провести час. На жаль, війна на надає можливості для запуску повноцінної оздоровчої кампанії, тому на базі закладів освіти Буковини завершується підготовка до запуску літніх профільних шкіл, мовних, мистецьких, спортивних, екологічних, туристичних таборів денного перебування, дозвільних клубів, наукових пікніків тощо.

Дана ініціатива надасть змогу забезпечити змістовний відпочинок для дітей. Кожен обласний заклад позашкільної освіти готується до відкриття літніх шкіл та проведення наукових пікніків.

Мовні табори діятимуть переважно у дистанційній формі та відкриють можливість спілкування з носіями мови.

Щоб допомогти дітям та батькам у забезпеченні змістовного дозвілля у Департаменті освіти і науки Чернівецької ОВА створено обласний центр координації із забезпечення дозвілля та відпочинку «БукЛіто».
Батьки або діти, які проживають на території області, мають змогу зареєструватись через зазначений Центр, надавши відомості про місце перебування, вік, бажаний напрям діяльності та контактний номер телефону. Працівники Центру підберуть найбільш прийнятну пропозицію забезпечення змістовного дозвілля для кожної дитини.

Реєстрація за формою: https://forms.gle/ykhRLoW6qj5C6X817

Інформація про різновиди профільних шкіл, таборів, клубів оновлюватиметься на Фейсбук-каналах та сайтах закладів освіти, Департаменту освіти.