У Чернівецькому вищому професійному училищі №3 відкрито навчально-практичний центр сучасних технологій крою та дизайну

Новини

Сьогодні професійно-технічна освіта Буковини стала ще на крок ближче до удосконалення матеріально-технічної бази закладів професійної освіти, яка забезпечує навчання кваліфікованих робітників на сучасному обладнанні.

На базі Вищого професійного училища №3 м. Чернівці відкрито вже другий навчально-практичний центр. Навчально-практичний центр сучасних технологій крою та дизайну створено на базі училища, яке має достатні матеріальні потужності, високопрофесійні фахові кадри, які є конкурентоспроможними і готові працювати на сучасному обладнанні.

«Відкриття 12-го навчально-практичного центру – є знаковою подією для розвитку професійної освіти краю. Адже підготовка кваліфікованих робітничих кадрів є одним з найважливіших чинників економічного зростання Буковини. Користуючись нагодою, хочу подякувати всім, кому не байдужа доля освітньої галузі. У нас сьогодні спільна мета – дбати про нашу Україну та її майбутнє», – зазначила директорка Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Оксана Сакрієр.

Центр створений за рахунок коштів державного бюджету, обласного бюджету та спеціального фонду закладу освіти загальною вартістю 2 млн 213 тис 560 грн.

Для створення навчально-практичного центру сучасних технологій крою та дизайну було придбано сучасне комп’ютерне обладнання, вишивальну, петельну, обметувальну та універсальну машину, спеціальну машину (зігзагоподібної строчки), двониткову ланцюгову машину, парову шафу, манекени та багато іншого.