Конкурс «Учитель року – 2022» – платформа для розвитку Нової української школи

Учитель року

27-ий Всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2022» об’єднав 49 відданих своїй справі, відкритих до нових знань, а головне – вмотивованих і відповідальних у своїй професії педагогів.

Цьогоріч урочисте відкриття конкурсу відбулося в онлайн-режимі. З вітальним словом виступила директорка Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації Оксана Сакрієр.

«Сучасний учитель має бути ініціативним, креативним, далекоглядним і готовим до змін – усі ці якості вам притаманні. Ви вже переможці, але головним є і те, що ви справжні агенти змін. Це освітянське змагання стає платформою для розвитку Нової української школи, оновлення сутності освітнього процесу», – звернулася Оксана Леонідівна до вчителів-учасників, які демонструватимуть свою фахову майстерність у чотирьох номінаціях: «Біологія», «Інформатика», «Мистецтво», «Основи правознавства».

Також під час урочистого відкриття нагородили дипломами лауреатів третього туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021», які гідно представили Чернівецьку область на державному рівні.