В Усть-Путилі відкрито сучасну школу!

Будівництво та реконструкція Новини

Оновлений заклад освіти урочисто відкрили сьогодні, 14 лютого. Довгобуд зводили із 2012 року. Завершити роботи вдалося завдяки програмі Президента України Велике будівництво.

Із радісною подією громаду привітала заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Ірина Ісопенко та директор Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації Оксана Сакрієр.

На будівництво закладу освіти з державного фонду регіонального розвитку було виділено 50376,645 тис. грн; з місцевих  бюджетів– 15346,304 тис. грн; субвенція з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку територій та інші субвенції з державного бюджету – 9968,268 тис. грн.

У новій школі зможуть навчатися 240 учнів. Тут є актова, спортивна та гімнастична зали, майстерні, харчоблок із новим обладнанням.

Заклад забезпечено безперешкодним доступом до приміщення для маломобільних груп населення (пандус, ліфт) та внутрішньою вбиральнею для дітей з особливими освітніми потребами .