Відзначення найкращих представників студентської молоді з нагоди Дня студента

Новини Новини Новини

Сьогодні, 17 листопада, у День студента, в Чернівецькій обласній державній адміністрації відзначили найкращих представників студентської молоді.

«Ви, студенти завжди були авангардом української молоді. Від Вашої небайдужої життєвої позиції, активної участі у суспільних-соціальних перетвореннях великою мірою залежить майбутнє України», – розпочала зустріч заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Ірина Ісопенко.

«Майбутнє належить молодим, сповненим життєвої енергії людям. Країні вже сьогодні потрібні ваші знання, Ваш реальний внесок у справу державотворення, велику справу побудови демократичної процвітаючої України. Переконаний, сплине незначний час, і Ваш досвід та професіоналізм визначатимуть долю всієї держави», – звернувся до присутніх у своїй промові Михайло Павлюк, заступник голови обласної ради.

«Успіх у житті – це так само просто, як бути хорошим студентом. Все, що Вам потрібно зробити, – це звернути увагу, наполегливо попрацювати і зробити найкращий постріл. Бажаємо здоров’я, успіхів, творчого натхнення у навчанні та житті! Здійснення усіх мрій! Нехай завжди залишиться з Вами радість чудових студентських років!» – підсумувала директорка Департаменту освіти і науки Людвига Цуркан