Пріоритетні питання розвитку освітньої галузі розглянуто колегіально

Колегії

Про реалізацію стратегічних завдань розвитку системи освіти Чернівецької області, компетенцію органів місцевого самоврядування стосовно розвитку загальної середньої освіти, результати моніторингу впровадження реформи шкільного харчування у ЗЗСО області та створення належних умов для безпечного харчування дітей говорили під час засідання колегії Департаменту освіти та науки облдержадміністрації.

«Питання безпеки шкільного харчування перебуває на контролі в Офісі Президента та особисто у Першої леді України Олени Зеленської. Наше основне завдання – забезпечити дітей сбалансованим, смачним, безпечним харчуванням», – зазначила заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Ірина Ісопенко.

За словами Людвиги Цуркан, директорки Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації, та Світлани Прінько, директорки Навчально-методичного центру якості освіти та координації господарської діяльності навчальних закладів області, завершився аудит найбільш актуальних проблем шкіл, пов’язаних із харчуванням. У межах виконання заходів Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища в Україні детально проаналізувано проблемні питання по кожній школі в області щодо впровадження нових норм харчування, публічних закупівель, переобладнання харчоблоків. Окрему увагу було приділено новому меню для дітей, яке має відповідати новим стандартам і одночасно бути смачним.

«Ми також здійснили перевірки харчоблоків та оцінили ситуацію у кожній школі і виділили найбільш «важкі» випадки для того, щоб виправити проблеми. Все це знайшло своє відображення в актах перевірки та приписах», – розповіла начальниця Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області Анжела Косован.
Під час колегії кращих освітян області нагороджено почесними відзнаками

«Вдячна Буковина» та «400 років Хотинській битві», та по завершенню засідання було презентовано інноваційне освітнє середовище та організацію харчування Багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей.