Джура «Буковинська Січ», день 2

Національно-патріотичне виховання Новини

Сьогодні, 21 липня на площі Героїв Майдану в м. Вижниця продовжилися урочистості та відбулися змагання Всеукраїнського етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Джура”.

Гучними звуками трембіт, сувенірними подарунками та танцями гостинна Вижниччина відчинила ворота в Карпати для гостей зі всієї України. Учасників Джури зустрічали заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Ірина Ісопенко, голова районної державної адміністрації Михайло Чорней, голова Вижницької міської ради Олексій Чепіль та директорка Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації Людвига Цуркан.

Голова районної державної адміністрації Михайло Чорней привітав учасників гри, зауваживши: «Наші юні джури вже вкотре проявили себе мужніми, вправними, спритними – гідними нащадками козаків і довели, що зростають справжніми патріотами, які люблять свою країну і готові її захищати. Участь у грі підтверджує, що ви – справжні нащадки козацької нації. У таких іграх ви не лише фізично гартуєтесь, але зміцнюєте свій дух, формуєте патріотичні почуття. Впевнений, що ви ростете справжніми патріотами, достойними нащадками славного українського козацтва. У нашої країни є майбутнє, бо такі юні патріоти нашого краю – це наша надія і гідне майбутнє! Бажаю Вам успіхів, високих досягнень та перемоги!»

Дощ не завадив проведенню різноманітних конкурсів, цікавих екскурсій та спілкування.