З 20 по 29 липня на Буковині триватиме ІІІ етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Національно-патріотичне виховання Новини

Цьогоріч участь в грі візьмуть 192 учасників 48 старшин, 49 керівників роїв.

ІІІ Всеукраїнський етап «Джури» є завершальним етапом організації та проведення гри у закладах освіти протягом навчального року. Учасники змагань поміряються силами і вміннями в інтелектуальній грі-вікторині з історії України, у конкурсі зі стройової підготовки, у стрільбі з пневматичної гвинтівки, у наданні першої долікарської допомоги та в елементах рятувальних робіт «Рятівник», у конкурсі «Таборування», у квестах та у комбінованих військово-спортивних і туристських естафетах.

Сьогодні Хотин гостинно приймає урочисте відкриття Всеукраїнської військово-патріотичної гри Сокіл-Джура “Джура – 2021: Буковинська січ”, далі естафету підтримують Вижниця та Чернівці.

З відкриттям заходу учасників привітав голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук. «Щиро вітаю молоду еліту України, гостей Буковини. Ви вибороли у себе вдома перемогу і будете представляти регіон у заключному етапі такої захопливої гри. Ваша присутність тут доводить, що ви маєте волю. Вона передбачає не тільки фізичну спроможність та жагу до перемоги, а й інтелектуальні здібності. Тому хочу закликати, аби ви стали міцними будівниками нашої держави в майбутньому», – зазначив Сергій Дмитрович.