Відповідно до постанови КМУ «Спроможна школа для кращих результатів» для Чернівецької області передбачено кошти у сумі 40 млн. грн.

Новини

Комісією Міністерства освіти і науки України було проаналізовано всі проєкти області, які представили територіальні громади та які відповідали вимогам, та відібрано з 36 проєктів 28, на загальну суму 45968,365 тис. грн., з них за кошти субвенції – 39999,048 тис. грн., а саме:
– 4 проєкти, в яких пропонується провести капітальний ремонт харчоблоків (їдалень);
– 22 проєкти, в яких пропонується капітальні ремонти приміщень закладів;
– 1 проєкт, у якому пропонується провести капітальний ремонт внутрішніх вбиралень закладів;
– 4 проєкти, в яких пропонується провести капітальні ремонти дахів та утеплення фасадів з впровадженням енергозберігаючих заходів.
– 4 проєкти, в яких пропонується провести ремонт спортивних майданчиків із встановленням штучного покриття/благоустрій території.

16 липня 2021 року відбулася нарада з головами територіальних громад щодо плану виконання проєктних робіт у закладов освіти, на якій перший заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Богдан Ковалюк подякував керівникам громад за роботу, належну підготовку документації та зазначив, що для використання коштів необхідно дотримуватись умов Постанови, тобто першочергово використовувати фінансування за кошти місцевого бюджету. Необхідно також провести тендера і розпочати капітальні роботи. Основне завдання – завершити всі роботи і розрахунки у повному обсязі до 10 грудня 2021 року.

Крім того, як зауважила директор Департаменту освіти і науки Людвига Цуркан, проєкти, що стосуються створення нового мотивуючого освітнього простору їдалень, класних приміщень, коридорів, рекреацій мають бути погодженні з обласною державною адміністрацією та Департаментом освіти і науки.