Міністерство охорони здоров’я з Міністерством освіти і науки визначили пріоритетність вакцинації для працівників освіти

Новини

Освітяни, які через специфіку своєї діяльності постійно контактують із великою кількістю вихованців, учнів або студентів, наражаються на небезпеку захворіти. Саме тому щепитися від COVID-19 — означає можливість захистити своє життя та вчасно розпочати освітній процес 2021/2022 н.р. в офф лайн режимі. Це стало темою сьогоднішньої наради з керівниками органів управління освітою та керівниками закладів освіти, яку організував та провів голова Вижницької районної державної адміністрації Михайло Чорней.

На Буковині продовжується вакцинація всіх працівників закладів освіти, незалежно від форми власності та підпорядкування. «Для повноцінного захисту потрібно досягти охоплення вакцинацією на рівні мінімум 95%. Імунізація працівників закладів освіти є питанням національної безпеки, оскільки здоров’я нас з вами – залежить від рівня охоплення щепленнями від корона вірусу», – наголосила директорка Департаменту освіти і науки Людвига Цуркан.

Нагадуємо:

Освітян вакцинуватимуть організовано, мобільними бригадами з імунізації. Алгоритм запису працівників сфери освіти на вакцинацію від COVID-19.

  • Працівники закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти повідомляють керівників своїх закладів про своє бажання щепитися проти COVID-19.
  • Керівники закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти формують і направляють списки охочих щепитися до органів управління освітою. Органи управління освітою місцевих рад надають ці списки департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації.

Департамент освіти і науки облдержадміністрації закликає освітян скористатись  можливістю  захиститись імунізацією від коронавірусу.