Нові горизонти професійної (професійно-технічної) освіти

Новини

«Перезавантажити систему професійної освіти, зміцнити її й нарешті зруйнувати той застарілий стереотип про її непрестижність» зазначив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет на відкритті дводенної національної конференції «Освіта можливостей: нові горизонти професійної (професійно-технічної) освіти в Україні», яка буде проходити 08-09 липня 2021 року у м. Львів.
Від Чернівецької області у конференції беруть участь начальник відділу професійної освіти та ліцензування Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Лілія Бурченко, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернівецькій області Світлана Микитюк та директор Професійно-технічного училища №8 Роман Цвірінько, які взяли участь в обговоренні питання формування політики у сфері професійної освіти, обмінялися практиками щодо модернізації професійної (професійно-технічної) освіти в Україні та забезпечення її цифровізації.
Нові світові тренди вносять свої корективи у сучасний ринок праці, тому професійна (професійно-технічна) освіта має стати гнучкою та перелаштовуватись для того, щоб готувати кваліфікованих робітників у нових галузях економіки.
Професійна освіта має розвиватися задля добробуту людини й держави.
#ВСЕБУДЕПТО #Я♥ПРОФОСВІТУ