Підготовка до прийому Всеукраїнського етапу «Джури» на Буковині триває

Національно-патріотичне виховання Новини

Сьогодні під головування Ірини Ісопенко, заступниці голови Чернівецької ОДА відбувся робочий візит до Хотинщини за участі представників Департаменту освіти і науки, управлінь культури, молоді та спорту ОДА, Дністровської РДА.

У ході зустрічі обумовлено ряд організаційних питань щодо старту Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») 19-20 липня на території м.Хотин, визначено локацію церемонії відкриття у ДІАЗ «Хотинська фортеця», а також ознайомлено зі станом проведення реставраційних робіт зазначеної споруди.

Разом з тим, відбулось засідання оргкомітету з відзначення 400-річчя Хотинської битви, дано відповідні доручення з підготовки основного триденного свята, яке відбудеться вже у вересні поточного року.

Довідково: з 17 по 29 липня Буковина прийматиме 320 гостей з усіх куточків України, які змагатимуться за першість у останньому етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – «Джура – 2021: Буковинська Січ». Відкриття зазначеної події відбудеться у Хотині, основний етап змагань – у Вижниці, а церемонія закриття, нагородження та святкування – у Чернівцях.