У будинку з левами відбулось чергове засідання Обласного штабу з організації проведення ІІІ етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Національно-патріотичне виховання

Під час зустрічі Людвига Цуркан, директор Департаменту освіти і науки облдерджадміністрації представила проєкт програми, за якою заплановано здійснення організаційного супроводу проведення Гри у Чернівецькій області. Зокрема, стартуватиме захід 19 липня у м. Хотин, де на базі ДІАЗ «Хотинська фортеця» відбудеться церемонія відкриття, основні змагальні елементи заплановано провести на території Вижниччини упродовж 7 діб, а завершення змагань, підведення підсумків та нагородження організовано у м. Чернівці.

Іриною Ісопенко, заступницею голови облдержадміністрації дано відповідні доручення членам обласного штабу: «Має працювати злагоджено, оперативно і розуміти, що забезпечення життя та здоров’я усіх учасник є першочерговим завдання та відповідальністю кожного з нас».

Загалом дійство триватиме понад 10 днів, в якому візьме участь 320 осіб – юнаки та дівчата з усієї України, таборова старшина та організатори.