Нові досягнення на Міжнародному конкурсі «Печерські каштани»

Новини

Студенти Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну підняли нову планку fashion-індустрії на Міжнародному конкурсі «Печерські каштани».

У Київському національному університеті технологій та дизайну відбулося нагородження переможців ХХІ Міжнародного конкурсу молодих модельєрів-дизайнерів «Печерські каштани», який традиційно відбувається за підтримки Міністерства освіти і науки України. Понад 350 конкурсантів з різних міст України, Європи та світу представили свої роботи у нових, цікавих форматах та у незвичних локаціях. Творча концепція цьогорічного конкурсу – «Think differently» (Думай інакше). Організатори вирішили розширити модний світогляд і оголосили про творчу концепцію, яка зацікавить дизайнерів та приверне увагу громадськості до проблем навколишнього середовища.
Відтак, студенти коледжу представили на конкурс чотири колекції одягу у номінаціях «Pret-a-porter de lux», «Special», «Folk», «Pret-a-porter». В результаті відбору за оцінками професійного і компетентного журі дві колекції: жіночого одягу «Nenza» та чоловічого одягу «Wild & Strong» спершу увійшли до фіналу, а потому кожна з них виборола перше місце у своїй номінації.