Підписано нову партнерську угоду між Департаментом освіти і науки та Чернівецькою обласною організацією Профспілки працівників освіти і науки

Новини

За останні роки Департамент освіти і науки облдержадміністрації та Чернівецька обласна організація Профспілки працівників освіти і науки  налагодили ефективну співпрацю. Результатами цієї роботи стали щорічне збільшення видатків на освіту Чернівецької області; дієвий контроль своєчасної виплати заробітної плати педпрацівникам; модернізація мережі закладів освіти; покращення матеріально-технічної бази освітніх закладів; реалізація проєкту «Учитель»; підтримка обдарованої молоді. В умовах реформування освіти особливо важливо, щоб державні органи та профспілкові лідери об’єднали свої зусилля й спрямували їх на підвищення соціально-економічного рівня і прав освітян, на запобігання порушень трудового законодавства в ході впровадження нових розпоряджень.

Намір продовжувати спільну діяльність сьогодні закріпили підписанням галузевої угоди між Департаментом освіти і науки та Чернівецькою обласною організацією Профспілки працівників освіти і науки.

«Виконання положень цієї угоди обома сторонами сприятиме позитивному вирішенню питань, пов’язаних із трудовими договорами, оплатою праці, розподілом тарифікації, визначенням робочого часу працівників й режиму роботи закладу, тому сьогоднішня подія є вкрай важливою для працівників освіти нашого краю», – зазначила Людвига Цуркан, директорка Департаменту освіти і науки.

Реалізація запланованих завдань і партнерська взаємодія учасників угоди безумовно вплинуть на зростання престижності педагогічних професій і покращення надання освітніх послуг у регіоні.