Мистецтво народжених вільними

Новини

«Мистецтво народжених вільними». Під такою назвою Чернівецький фаховий коледж технологій та дизайну презентував у Центрі культури «Вернісаж» Дизайн–проєкт до 30–ї річниці Незалежності України, який покликаний показати якими шляхами розвивається і якою мовою нині спілкується мистецтво з молоддю, продемонструвати інтерес молоді до українського народного мистецтва, повагу до культурної спадщини України, її традицій.
В рамках дизайн–проєкту реалізовано відкриття виставки студентських робіт декоративно–прикладного мистецтва, зокрема художнього ткацтва, вишивки, бісероплетіння та інших творчих робіт виконаних в різноманітних напрямках та техніках.
Під час відкриття виставки відбувся показ дизайнерських колекцій одягу. Глядачі мали можливість побачити у представлених виробах квінтесенцію українських традиційних технік декорування та сучасності стилів. Поєднання в моделях одягу матеріалів hand made, виконаних в техніці сrazy wool, сухого валяння вовни, художнього ткацтва з сучасними тканинами, інтерперетація бісероплетіння в декорі жіночого одягу, неймовірна делікатність витинанки, створили неповторні етнообрази.
Виставка настільки захопила увагу, що не залишила байдужими нікого з учасників відкриття.
Ознайомитися з доробком талановитої студентської молоді в стінах Центру культури «Вернісаж» можна буде до 11 червня.