Близько 2500 учнів цьогоріч матимуть можливість вступити до закладів професійної освіти!

Новини

Питанню реформування професійної (професійно-технічної) освіти наразі надається вкрай важливе значення.
Сьогодні, 03 червня 2021 року у приміщенні обласної державної адміністрації під головуванням заступника голови Ірини Ісопенко відбулося засідання Регіональної ради професійної (професійно-технічної) освіти Чернівецької області.
«Для всіх нас сьогодні важливо модернізувати галузь профтехосвіти та використати додаткові інструменти для якісної підготовки кваліфікованих робітників»,– зазначила Ірина Юліанівна.
Людвига Цуркан, директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, проінформувала присутніх виконання заходів Стратегії розвитку професійної (професійно-технічної) освіти у Чернівецькій області до 2027 року.
Василь Кашевський та Андрій Ходоровський, експерт та регіональний координатор програми «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України» презентували регіональний план програми EU4Skills у Чернівецькій області та результати дослідження ринку праці.
Про порядок формування обсягів регіонального замовлення та погодження проектних показників на підготовку кваліфікованих робітників та фахових молодших бакалаврів закладами професійної (професійно-технічної) освіти Чернівецької області у 2021 році інформувала Лілія Бурченко, начальник відділу професійної та вищої освіти Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.