Школа виховників джур: розпочалась ІІ частина вишколу

Національно-патріотичне виховання

Сьогодні в рамках Комплексної програми підвищення якості національно-патріотичного виховання дітей та молоді Чернівецької області на 2017-2021 роки на Хотинщині стартував ІІ етап обласного семінар-практикуму «Школа виховників джур» для педагогічних працівників Буковини, відповідальних за проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
Церемонія відкриття розпочалась виконанням акапельно Гімну України та хвилиною мовчання на честь вшанування пам‘яті ліквідаторів наслідків катастрофи на Чорнобильській АС та полеглих захисників України.
«Ви є провідкиками, які запалюють іскри патріотизму в серця наших юних українців. То ж бажаю вам упродовж цих двох днів збагати власний вогонь, знання та мотивацію і надихнутись на нові звершення» звернулась до учасників Олена Раца отаманша Школи виховників джур Буковини
Учасники вже встигли опрацювати декілька вправ на знайомство та згуртованість, об‘єднатися в рої та запустити декілька разів іменні літачки побратимів та посестер. Попереду 2 дні насиченої програми, цікавих ігор та роботи над втіленням всіх очікувань команди ШВД Буковини.
🤝Захід організовано у співпраці Департаменту освіти і науки, Управління молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації, Чернівецького обласного центру туризму краєзнавства та екскурсій учнівської молоді та відділу освіти, культури, молоді та спорту Хотинської міської ради.
#ВихованняБуковини #dzhura_2021 #УДЦНП