27 лютого 2021 року – стартував перший етап сертифікації вчителів початкової школи

Сертифікація педпрацівників

Три роки поспіль учителі початкових класів мають змогу за власним бажанням проходити сертифікацію, яка дає можливість випробувати власні сили та підтвердити статус професіонала своєї справи.
Цьогоріч перший етап сертифікації – незалежне тестування фахових знань та вмінь учителів початкової школи, організований УЦОЯО, відбувся 27 лютого 2021 року.
На Буковині 55 (93,2%) педагогів зовнішнє оцінювання проходили на базі Чернівецького багатопрофільного ліцею № 4, де на високому рівні було проведено тестування.
Тест розраховано на 100 завдань із вибором однієї правильної відповіді. Не пізніше ніж через вісімнадцять календарних днів із дня проведення незалежного тестування будуть оголошені результати першого етапу.
Учителі, які пройдуть незалежне тестування, матимуть змогу брати участь у двох наступних етапах, які проводитиме Державна служба якості. Це:
– самооцінювання власної педагогічної майстерності учасником сертифікації (29 березня – 20 квітня);
– вивчення практичного досвіду учасників сертифікації (20 вересня – 12 листопада).
Педагоги, які успішно пройдуть сертифікацію, отримають надбавку у розмірі 20% до заробітної плати. Крім того, це дасть можливість для проходження чергової або позачергової атестації педагогічних працівників, а також є підставою для присвоєння йому відповідної кваліфікаційної категорії та педагогічного звання.
Тож успіхів всім у подальших етапах сертифікації.