Підведено підсумки ІІ, регіонального туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021»

Учитель року

Упродовж 15-19 лютого тривало виконання конкурсних випробувань ІІ, регіонального туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021». Сьогодні, 22 лютого, члени журі та оргкомітету зібралися для підведення підсумків фахового педагогічного змагання.
Голови журі всіх номінацій («Керівник закладу освіти», «Українська мова та література», «Математика», «Трудове навчання») поділилися міркуваннями про особливості проведення конкурсу в дистанційному форматі, який цьогоріч проходив так уперше, та оголосили імена переможців і призерів. Усі зауважували високий професійний рівень учасників і позитивну атмосферу в організації змагань.
Також члени журі подякували оргкомітету за якісний технічний супровід проведення регіонального туру конкурсу «Учитель року – 2021» та висловили свої побажання щодо вдосконалення окремих конкурсних випробувань у майбутньому.
Усі члени журі були нагороджені подяками Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА. «Рада відзначити, що високий професіоналізм виявили як учасники конкурсу, так і журі, яке їх оцінювало. Злагоджена робота всіх зробила ці насичені дні змагань дійсно приємними й пам’ятними», – підкреслила Людвига Цуркан, директорка Департаменту освіти і науки ЧОДА.