Фокус уваги: оптимізація мережі закладів освіти, створення опорних шкіл та створення належних умов для навчання та виховання учнів

Опорні школи

Питання щодо реалізації державної політики у сфері освіти було обговорено під час надання консультативно-організаційної допомоги головам та управлінцям Чагорської, Тарашанської, Сучевенської, Камянецької та Карапчівської територіальних громад. Управлінці отримали вичерпні відповіді та чіткий алгоритм дій на найближчі місяці.

Одним з ключових питань зібрання було створення опорних закладів та формування їхньої мережі для оптимального функціонування освітньої галузі в регіоні. Заступниця голови обласної адміністрації Ірина Ісопенко зауважила, що головним напрацюванням у цьому напрямку є створення опорних закладів освіти. Директорка Департаменту освіти і науки Людвига Цуркан дала рекомендації щодо підвищення якості знань школярів та результативного проходження ЗНО.

Голови ОТГ, відповідальні за освіту у громадах мали змогу винести на обговорення найважливіші питання й отримати детальну відповідь і роз’яснення стосовно:
– формування оптимальної мережі,
– спрямування цільових коштів,
– створення дошкільних місць,
– функціонування закладів позашкільної освіти,
– впровадження пілотного проєкту «Навчання дзюдо на уроках фізичної культури» та розвиток молодіжної політики у громадах.