Дистанційне навчання в системі загальної середньої освіти: реалії та перспективи

Дистанційне навчання

Про дистанційне навчання в системі загальної середньої освіти: реалії та перспективи говорили нині на онлайн-конференції, організованій Управлінням Державної служби якості освіти у Чернівецькій області спільно з Управлінням Державної служби якості освіти в Одеській області та Управлінням Державної служби якості освіти у Полтавській області.

У ході вебінар-наради позицію Департаменту освіти і науки озвучив Микола Харатін, який окреслив стан реалізації дистанційного навчання у закладах загальної середньої освіти області під час карантину (березень-травень 2020 р.).

Також на конференції обговорено умови ефективної організації дистанційного навчання в системі загальної середньої освіти; внутрішню систему забезпечення ефективності дистанційного навчання у закладі освіти та проєкт Положення про дистанційну форму здобуття загальної середньої освіти.

Висвітлення питання дистанційності дуже важливі зараз. Напрацювання, досягнення й досвід уже є, і це великий плюс для освіти Буковини. Тому закликаємо вас, дорогі педагоги, бути активними й дистанційно-близькими, незважаючи на всі кордони й межі.