Буковинська МАНУМ – в авангарді розвитку наукової галузі України

Новини

«Можу гордо заявити: Буковинська Мала академія наук – флагман освіти Буковини», – такими натхненними словами Ірини Ісопенко, заступниці голови Чернівецької ОДА, розпочався Всеукраїнський семінар-практикум «Сучасні аспекти теоретико-методичних основ польових досліджень у практиці наукового відділення наук про Землю». «Участь у БМАН має неабияку популярність серед учнів Чернівеччини. Кожне їхнє дослідження – це вклад у розвиток наукової галузі нашої держави, і це заслуговує на пошану», – наголосила Ірина Юліанівна.

Захід об’єднав учасників з різних куточків України – методистів наукового відділення наук про Землю обласних МАНУМ. Одним з організаторів виступила саме Буковинська Мала академія наук. Слухачів запросили на віртуальну екскурсію Чернівецькою областю, а також розповіли про діяльність БМАН та зокрема відділення наук про Землю.

Було наголошено, що важливу роль у потужних результатах БМАН має співпраця з партнерськими освітніми та урядовими установами краю. «Департамент освіти і науки завжди підтримує ініціативи БМАН. Ми горді з того, що можемо долучитися до виховання цілих поколінь майбутніх науковців і щиро бажаємо, щоб науковий потенціал нашого регіону та цілої країни тільки зростав», – зазначила Людвига Цуркан, директорка Департаменту освіти і науки ЧОДА.

Семінар-практикум триватиме 2 дні та охопить обговорення різних аспектів польових досліджень учнів-учасників МАН: теоретичного, методичного та практичного.