Протидія насильству, корупції, майстер-класи до прийдешніх свят – як здійснюється виховна робота на Буковині

Новини

Поряд з навчанням постійно впроваджується виховна діяльність у закладах освіти. Вона є різноманітною та забезпечує всебічний розвиток дітей та молоді.
Цього тижня здобувачі освіти Буковини доєднались до святкування Всесвітнього дня української хустки. З нагоди Міжнародного дня боротьби з корупцією у закладах загальної середньої освіти проведено виховні справи, дискусії на тему «Вчимося бути чесними громадянами України. Скажемо корупції – НІ!», круглі столи: «Корупція крізь століття світової історії – злочин та покарання».
10 грудня 1948 року Організація Об’єднаних Націй прийняла Загальну декларацію прав людини – перший універсальний міжнародний акт з прав людини, що проголошує цивільні та політичні права і свободи особистості – рівність всіх перед законом, право кожного на свободу і особисту недоторканність, свободу совісті та інші. Також цей день є завершальним у Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства». Учні активно публікували світлини-плакати з закликом «Дій проти насильства». Також проведено знайомство з «Правовою абеткою», виставки малюнків «Права дитини», дискусійні зустрічі « Всі ми різні, всі ми рівні!».
Деякі заклади освіти вже розпочати підготовку до новорічно-різдвяних свят та провели майстер-класи виготовлення ангелочків на заняттях у гуртках, розпису пряників.
Належна увага приділяється також турботі про птахів. Учні взяли участь у акції «Нагодуй птахів взимку» та виготовили годівнички.