Консолідуємо зусилля для комфортних та якісних освітніх послуг

Без категорії

Із робочим візитом директорка Департаменту освіти та науки Людвига Цуркан відвідала освітні заклади Новодністровської ОТГ.
Під час відвідування обласного комунального освітнього закладу «Буковинський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою» Людвига Павлівна ознайомилася з організацією освітнього процесу під час карантинних обмежень, специфікою розвитку закладу та дотриманням законодавства в галузі освіти, відзначивши: «Піклуючись і навчаючи молоде покоління, ми дбаємо про майбутнє держави! Тому всі разом, консолідуючи зусилля, маємо максимально забезпечити комфортні умови для отримання якісних освітніх послуг».

Разом із адміністрацією освітнього закладу Новодністровський опорний заклад загальної середньої освіти «Новодністровська гімназія» було обговорено питання децентралізації: як результат бачимо якісні зміни – новий освітній опорний заклад. Робота цілеспрямована та направлена тільки на розвиток. «Приємно вражена, адже заклад освіти Новодністровської ОТГ знаходиться у віддаленій місцевості, і сьогодні завдяки децентралізації відкриті можливості інноваційного розвитку для дітей не тільки з міст, але й зі сільської місцевості», – зрезюмувала посадовець.