Нарада з керівниками органів управління освітою райдержадміністрацій, міської ради та об’єднаних територіальних громад

Колегії

Успіх в освіті залежить від ефективного обговорення нагальних питань і швидкого, результативного їх вирішення. Саме цим сьогодні займалися керівники органів управління освітою райдержадміністрацій, міської ради та об’єднаних територіальних громад під час наради.
Івент відбулася за участі заступниці голови Чернівецької обласної державної адміністрації Ірини Ісопенко, яка окреслила окремі аспекти роботи закладів освіти області у 2020/2021 навчальному році.

Координувала процес наради Людвига Цуркан, директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

На нараді було обговорено питання щодо дотримання безпечних умов в закладах освіти області з урахуванням епідемічної ситуації; стан використання коштів субвенцій з державного бюджету місцевими бюджетами; оцінювання результатів навчання учнів 3-х і 4-х класів Нової української школи; організація Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2020/2021 навчальному році та проведення І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021»; заходи щодо відзначення 2020/2021 навчального року Роком математичної освіти в Україні; організація курсів підвищення кваліфікації в Інституті післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.

Фото https://photos.app.goo.gl/RFx6NF47krTMjibR9