Реалізація концепції «Нова українська школа» – один з головних пріоритетів у роботі освітньої галузі на сьогодні

Нова українська школа Новини

Сьогодні з робочим візитом заступниця голови Чернівецької ОДА Ірина Ісопенко та директорка Департаменту освіти та науки Людвига Цуркан відвідали освітні заклади Красноїльської ОТГ.

«Піклуючись і навчаючи молоде покоління, ми дбаємо про своє майбутнє! Тому всі разом маємо докласти максимум зусиль, аби всі учні мали змогу навчатися у безпечних і комфортних умовах для отримання якісних освітніх послуг», – зауважила Ірина Юліанівна.

Разом із адміністрацією освітнього закладу було обговорено питання реконструкції Старокрасношорської ЗОШ І-ІІ ступенів, готовності та безпечних умов перебування учнів в закладі під час карантину, закупівлі меблів та інтерактивного обладнання, облаштування класних кімнат за концепцією «Нової української школи».

За словами Людвиги Павлівни, проведені роботи у освітньому закладі це є продовження роботи реалізації концепції «Нова українська школа», що є одним із головних аспектів у роботі освітньої галузі на сьогодні. Також слід звернути увагу на питанні харчоблоків, адже харчування у шкільних їдальнях має бути пріоритетним.

Наступним об’єктом візиту став Красноїльський інклюзивно-ресурсний центр, який для ефективного навчання та розвитку відвідувачів обладнано сучасними меблями, тактильними та підвісними тренажерами, сенсорною гойдалко, сухим басейном, кінетичним піском та іншим. Також оглянули Красноїльський ЗДО №2, в якому тривають ремонтні роботи з добудови ще одного корпусу, що дасть змогу відкрити 4 групи на 80 додаткових місць. Наразі завершено покриття даху, встановлені вікна, проводиться електромережа. Завершення будівництва очікується у 2021 році.

Фото: https://photos.app.goo.gl/eoKyS2FFWCBSdFTM9